KONST / Oljemålningar / Oljemålning 3627255
nr 362 7255
sign. J R, slott vid vattenn, 63x99 (lagning)
Utrop:
300 kr
Såld:
950 kr
måndag 23 maj 2005
300 kr
600 kr
400 kr
500 kr
Signe Persson-Melin (f. 1925)